שקיות ממותגות למסעדות – כלי שיווק מעולה

מכירים את השליחים באזורי ההייטק, שעולים במעלית הבניין עם צרור שקיות של מסעדות, לקראת ארוחת הצהריים? תארו לעצמכם שכל השקיות האלה נושאות את הלוגו שלכם: לא "וואו"?

בהחלט וואו!

מסעדות רבות משקיעות הון בפרסום וביחסי ציבור, באתר אינטרנט ובפרסום מתכונים, אבל שוכחות את הדברים הקטנים שעוזרים לשים את השם של המסעדה לפני העיניים של הלקוחות שלהם.

שקיות נייר ממותגות, למשלוחים או לטייק אוואיי משמשות לפרסום וקידום מסעדות נחשבות במרכז הארץ, במקומות בהם התחרות רבה, בדיוק באופן שבו הן מזכירות ללקוחות שהמסעדה עובדת – ועובדת יפה.

נחזור לדוגמת השליחים: אלה מופיעים בסביבות השעה 12:00 במעליות של בנייני משרדים בכל אזורי ההייטק בארץ. די לראות שליח כזה, עם חמש, שש או יותר שקיות של מסעדה מסוימת, כדי להבין שמדובר במסעדה מוצלחת, שיש ביקוש לתפריטים שלה.

יש מסעדות שהבינו את הנושא הזה עד כדי כך, שהן אפילו מפצלות הזמנות לשתי שקיות, כדי להשיג נראות רבה עוד יותר.

שקיות משלימות את המיתוג מבחינות נוספות

מעבר לעניין הפופולריות של המסעדה (ריבוי המשלוחים), חשוב גם מה שהשקית משדרת:

שימוש בנייר ממוחזר, למשל – במיוחד באזורים בהם ישנם עובדים יחסית צעירים – מעיד על מסעדה קשובה יותר לעניין הסביבתי.

יש שקיות ממותגות שבנויות כך שניתן להשתמש בהן יותר מפעם אחת או פעמיים, ואז הן כמובן הופכות להיות כלי פרסומי; הן חוזרות עם הלקוחות הביתה או נשארות במשרד, כמעין שלט תשכורת, לזמן לא מוגבל כמעט.

אפשר להשתמש בשקיות ממותגות לאירועים, כמו שקיות מיוחדות בחגים או אפילו לימי הולדת (במיוחד אם יש לכם תשתית מתאימה של מועדון לקוחות, ואתם יודעים מהם תאריכי הלידה של הלקוחות שלכם).

שקית ממותגת שונה או מיוחדת, מקורית או כזו שהעיצוב שלה מוחלף מדי פעם מעוררת סקרנות ועניין, ושוב – מעלה את הזכירות של המסעדה.

איך לייצר שקיות ממותגות טובות, שיתאימו למותג שלכם?

 

כאשר אתם עובדים עם המעצב שלכם על שקיות למשלוחים או לטייק אוואי, חישבו עליהן כעל שלט חוצות קטן.

חשבו על כך שמי שמחזיק בהן, מנדנד את השקית הלוך ושוב תוך כדי ההליכה ולכן אל תעמיסו עליהן פרטים קטנים.

תנו להן צבע מיוחד, ברור ודומיננטי, תנו את הלוגו גדול ככל האפשר – אבל לא גדול מדי, כך שייראה גם כאשר השקית מהודקת וסגורה.

חשוב מאוד שהשקיות יהיו מאיכות טובה, שהן לא יקרעו בקלות גם אם נשפך קצת שמן או רוטב ושידית האחיזה שלהן תהיה נוחה ואמינה.

השארת תגובה