הדפסה על שקיות קרטון

כיום, במאה ה-21, שמירה על איכות הסביבה הפך לערך מרכזי בחיינו. בכל יום מיוצרות כמויות עצומות של פסולת וערימות האשפה הולכות ונצברות. על כן, חשוב מתמיד שכל אחד בחברה – אנשים פרטיים, בעלי עסקים, חברות, משרדים ועוד – יקפיד על שימוש במוצרים מחומרים מתכלים.

סוגי השקיות הקיימים

עולם השקיות המודפסות תפס תאוצה בשנים האחרונות והפך לפופולרי מאד בארץ בבתי עסק מכל התחומים. שקיות הן דרך נוחה וזולה לפרסום ושיווק עצמי ועסקים רבים משתמשים בהן באופן שוטף כדי לפרסם את עצמם. ניתן לראות את השקיות המודפסות בכל מקום בו אנו רוכשים מוצרים או מקבלים שירות – חנויות בגדים, בתי קפה, חברות תעופה, מוסדות לימוד והרשימה ארוכה ומגוונת. תחום השקיות המודפסות מציע מגוון רחב של סוגי שקיות, כאשר כל אחת מיוצרת מחומר שונה – קרטון, ניילון, בד, פלסטיק ועוד.

מדוע כדאי להשתמש בשקיות קרטון?

כאמור, כל עסק בוחר על איזו סוג שקית הוא מעוניין לפרסם את העסק שלו והבחירה החכמה במובן של שמירה על הסביבה, היא להעדיף מוצרים שניתן למחזר אותם, העשויים מחומרים מתכלים. קרטון הוא חומר המתפרק תוך זמן קצר יחסית (מספר חודשים) ונחשב ידידותי לסביבה. שקיות הקרטון נוחות מאד לנשיאה ומתאימות לשימוש רב פעמי. מדובר בשקיות חזקות ועמידות ואפשר לארוז בתוכן מספר גדול של פריטים, כך שהן מתאימות לכל סוגי המוצרים – בקבוקי משקאות, צנצנות מזכוכית, ספרים ועוד. ההדפסה על שקיות הקרטון פשוטה ומהירה ואפשר לעצב אותן בשלל דרכים ובהתאמה אישית לצרכים משתנים. הדפסה על שקיות מקרטון היא בחירה מצוינת, השקית עמידה ונראית נהדר ותעשה את עבודת השיווק ללקוחות נוספים ובו בזמן היא אינה פוגעת בסביבה.

ניתן לבצע הדפסה על שקיות קרטון מעוצבות, בהתאמה אישית, בחברת גרין פק.